O Firmie

ekobud

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1994 roku. Realizujemy pełny zakres usług budowlanych obejmujący inwestycje oraz remonty budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także przemysłowych. Przez cały czas staramy się dostosowywać naszą ofertę do stale rosnących wymagań Klientów.

Naszym głównym celem jest zadowolenie Inwestora, które jest wynikiem połączenia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz atrakcyjnej ceny. Naszym atutem jest kompleksowe wykonawstwo realizowanych inwestycji. Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie branże zaangażowane w procesie budowlanym. Zwalnia to Inwestora z poszukiwania kilku firm specjalizujących się w konkretnych, pojedynczych dziedzinach. Firma dysponuje fachową i doświadczoną kadrą pracowniczą, która stale podnosi swoje umiejętności oraz ciągle się powiększającą bogatą bazą sprzętową. Powierzone inwestycje zawsze wykonujemy w ustalonym terminie.

Jesteśmy certyfikowanym wykonawca w systemie YTONG.

Nasze przedsiębiorstwo przez kilkanaście lat działalności współpracowało zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i instytucjonalnymi. Dla inwestorów prywatnych wykonywaliśmy usługi dotyczące budowy domów, jak również większych i mniejszych remontów istniejących budynków. Przez wiele lat owocnie współpracowaliśmy z Hydrobudową Śląsk S.A., Hutą Metali Nieżelaznych Szopienice oraz Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim jako wykonawca specjalistycznych robót przemysłowych na wielu obiektach m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Ustroniu, Strumieniu, Skoczowie, Tychach, Osieku, Goczałkowicach Zdrój, Bielsku-Biała, Katowicach.

Ponadto do grona naszych Inwestorów należą między innymi:
  • Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój,
  • Urząd Gminy Jasienica,
  • Urząd Gminy Pawłowice,
  • Pszczyński Zarząd Edukacji.

 
Copyright © 2007 EKOBUD. All Rights Reserved. wykonanie: Wizja.net
Słowa kluczowe: EKOBUD - Firma budowlana